Zeynep Cansu ERDOĞAN

Zeynep Cansu ERDOĞAN

İş Geliştirme Yöneticisi
1990 yılında Ankara’da doğdum. İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümünden mezun olduktan sonra Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programını tamamladım. Şu anda Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü’nde doktora öğrencisi adayı olarak eğitim hayatıma devam ediyorum.
2012 yılından beri gayrimenkul sektöründeyim. Kariyerime gayrimenkul değerleme ile başladıktan sonra Türkiye’nin önde gelen geliştiricilerinden Suryapı, Tahincioğlu, Astaş’ta iş geliştirme, satış ve pazarlama departmanlarında çalıştım. Danışmanlık tarafında yönetici olarak Metal Yapı Konut, Kale Grubu, Cengiz İnşaat, EKON, Özderici GYO başta olmak üzere çeşitli şirketlere arsa ve konsept geliştirmeden, satış öncesi lansman hazırlığı, lansman süreci yönetimi, ekip kurma, CRM kurma, satış ve pazarlama, teslim süreci yönetimi gibi farklı konularda destek verdim. Yabancı satış tarafında ise İş ve Acente İlişkileri Yöneticisi olarak İstanbul’un önde gelen firmalarında çalıştım.
Tüm kariyerimi ve akademik birikimi gayrimenkule odaklamış profesyonel olarak iş geliştirme, satış ve pazarlama süreç yönetimi, arsa geliştirme, konsept geliştirme, yabancı satış geliştirme, fizibilite, en iyi en verimli kullanım analizi konularında hem yurtiçi, hem de yurtdışı odaklı hizmet vermeye devam ediyorum.

Tel: +90 505 6814709

Mail: cansu.erdogan@goldenpartner.com.tr